Дріт ПВХ

Сердечником дроту з полімерним покриттям служить низьковуглецевий дріт звичайної якості термічно оброблений, оцинкований и не оцинкований.
Дріт з полімерним покриттям має зелений колір.
Дріт з полімерним покриттям широко використовується в сільському господарстві, також з нього роблять сітку рабицю або застосовують для установки і натягнення дротяних огорож.

Властивості полімерного покриття:

  • В якості полімерного покриття застосовують полівінілхлорид - лугостійку пластмасу, здатну протистояти більшості кислот, розчинників і мінеральних олій.
  • Додатково в ПВХ додають спеціальні домішки для підвищення морозостійкості і тривалого збереження кольору.
  • ПВХ покриття успішно протистоїть рідинам, парам і газам і за рахунок цього широко застосовується при виготовленні огорож, вікон, покрівельних матеріалів.

У порівнянні з цинковим покриттям ПВХ доцільніше використовувати в агресивному середовищі (морська зона, тваринницькі ферми), де швидкість руйнування цинку набагато вище ніж у звичайних умовах. Дріт в ПВХ без механічних пошкоджень може прослужити понад півстоліття.
Полівінілхлорид поєднує в собі якісність і доступність за ціною, що пояснюють його популярність.
Ні в якому разі не можна плутати ПВХ покриття і звичайне "полімерне покриття". Адже під полімерним покриттям найчастіше мається на увазі полімерна порошкова фарба. І полівінілхлорид, і порошкова фарба - полімери, але ПВХ - це пластмаса, і її шар набагато товстіший і щільніший, ніж шар порошкової фарби. Ми поставляємо дріт з ПВХ покриттям.